"Олімпік" та "Маріуполь" зіграли внічию у матчі із 6 голами

У 9-му турі чемпіонату України з футболу "Олімпік" та "Маріуполь" зіграли внічию 3:3

На 36-й хвилині "Олімпік" вивів вперед Беніто. "Маріуполь" відігрався на 44-й хвилині зусиллями Данила Сікана, який реалізував пенальті та пішов на перерву ведучи у рахунку – зі ще одного одинадцятиметрового забив Дмитро Мішньов.

Ще вагомішою перевагу маріупольців на 73-й хвилині зробив В'ячеслав Танковський. Проте, втримати перевагу "Маріуполю" не вдалося.

На 79-й хвилині відставання "Олімпіка" у рахунку скоротив Сергій Політило. У компенсований арбітром час донеччан від поразки врятував Ібрагім Каргбо.

"Олімпік" зіграв з "Маріуполем" внічию 3:3, набрав 13 очок та йде шостим. Маріупольці з 12 пунктами сьомі.

Чемпіонат України

9-й тур

7 листопада

"Олімпік" – "Маріуполь" 3:3

Голи: Беніто, 36, Політило, 79, Каргбо, 90+4 – Сікан, 44 (пен.), Мішньов, 45+2 (пен.), Танковський, 73