Угорщина в драматичному матчі перемогла Ісландію і вийшла на Євро-2020

У фіналі плей-офф кваліфікації Євро-2020 збірна Ісландії програла Угорщині з рахунком 2:1

Збірна Ісландії ледь не весь матч контролювала гру. Скандинавці ще на 11-й хвилині вийшли вперед, 31-річний Гільфі Сігурдссон вдало реалізував свій момент.

Проте найцікавіше трапилось вже наприкінці зустрічі. На 88-й хвилин Лоїк Него зрівняв рахунок, а ще за декілька миттєвостей, у компенсований час, Домінік Собослай шокував голкіпера ісландців і вивів Угорщину вперед. 2:1 - угорці зіграють на Євро-2020.

Турнір пройде у 2021-му році, у період з 11 червня по 11 липня у 12 містах: Санкт-Петербурзі, Лондоні, Мюнхені, Баку, Римі, Бухаресті, Копенгагені, Амстердамі, Більбао, Глазго, Будапешті та Дубліні.

Угорщина зіграє в групі F. Серед суперників національні команди Франції, Португалії та Німеччини.