15 листопада у 7 містах України відбудеться другий тур виборів мерів, - ЦВК

У неділю, 15 листопада, другий тур виборів міських голів пройде Луцьку, Краматорську , Одесі, Сумах, Херсоні та Камʼянці-Подільському

Про це повідомляє прес-служба ЦВК.

"У повторному голосуванні з виборів міського голови, яке відбудеться на 932 виборчих дільницях, загалом зможуть взяти участь орієнтовно понад 1 млн 582,6 тис. виборців", - розповіли в ЦВК.

Окрім того, 15 листопада у територіальних громадах з кількістю виборців до 10 тисяч у 16 регіонах відбудеться повторне голосування з виборів депутатів місцевих рад: 1 депутата міської ради, 15 депутатів – до 12 селищних рад, 37 депутатів – до 33 сільських рад.

Зазначається, що результати голосування з виборів депутатів місцевих рад та міських голів мають бути встановлені не пізніш як на пʼятий день з дня повторного голосування, тобто до 20 листопада 2020 року включно.

Станом на 13 листопада у 12 містах 10 регіонів України на 22 листопада 2020 року також призначене повторне голосування з виборів міського голови. А саме: у містах Дніпрі, Нікополі (Дніпропетровська область), Славʼянську (Донецька область), Ужгороді (Закарпатська область), Бердянську (Запорізька область), Броварах (Київська область), Львові, Дрогобичі (Львівська область), Миколаєві, Полтаві, Рівному та Черкасах. Своєю чергою на 29 листопада – у місті Чернівцях.

Підписуйтеся на наш телеграм-канал Новини Еспресо

новини партнерів

22 січня, 2021 п'ятниця

21 січня, 2021 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати