Україна програла Німеччині у Лізі націй

У 5-му турі Ліги нації збірна України поступилася у Лейпцигу команді Німеччини

Збірна України вдало розпочала матч та повела у рахунку на 12-й хвилині. Олександр Зубков у штрафному майданчику в падінні віддав передачу на Романа Яремчука, який увігнав м'яч у дев'ятку.

Німеччина відігралася на 23-й хвилині, коли після помилки Олександра Зінченка було організовано стрімку контратаку, яку завершив Лерой Сане.

Ще за 10 хвилин німецьку команду вперед вивів Тімо Вернер.

На 64-й хвилині Вернер зробив дубль та зміцнив перевагу своєї команди.

Збірна України програла Німеччині 1:3 та із 6 очками займає третє місце. Німеччина із 9 пунктами вийшла на першу позицію. Іспанія, яка зіграла зі Швейцарією внічию 1:1, з 8 очками друга. Швейцарці мають 3 пункти та залишаються четвертими.

У заключній грі групового раунду команда Андрія Шевченка 17 листопада зустрінеться у Люцерні зі Швейцарією.