Іспанія у більшості не впоралася зі Швейцарією у матчі суперників збірної України

У 5-му турі групового раунду Ліги націй збірна Швейцарії вдома зіграла внічию з Іспанією

На 26-й хвилині Швейцарію вивів вперед Рено Фройлер.

На 57-й хвилині Серхіо Рамос не реалізував пенальті та не скористався можливістю зрівняти рахунок.

На 79-й хвилині швейцарці залишилися у меншості через вилучення Ніко Ельведі та отримали свої ворота ще один одинадцятиметровий. Однак Рамос вдруге за матч не забив з пенальті.

Чисельною перевагою іспанці скористалися на 89-й хвилині, коли відзначився Херард Морено.

Іспанія зіграла зі Швейцарією внічию 1:1 та опустилася у групі А4 з 8 очками на друге місце. Швейцарці з 3 пунктами четверті. Лідерство захопила Німеччина, яка переграла Україну 3:1 та набрала 9 балів. Команда Андрія Шевченка з 6 очками – третя.

У заключному турі Україна зіграє у гостях зі Швейцарією, а Іспанія прийматиме Німеччину.