Міністр продовольства Данії подав у відставку: рішення вбити всіх норок в країні через коронавірус виявилось незаконним


фото: reuters
18 листопада міністр продовольства Данії Могенс Йенсен подав у відставку через критику парламенту його рішення знищити всіх норок в країні через виявлену в них мутацію коронавірусу

Про це повідомляє данське видання dr.dk.

Зазначається, що відтепер Могенс Йенсен стане рядовим парламентарем країни від соціал-демократів.

Сам ексміністр розповів, що прийняв рішення після того, як зазнав жорстокої критики з боку парламентських партій, бо ігнорував питання того, чи існує законодавча база для знищення всіх норок в Данії.

"Я раніше про це пошкодував. Я ще раз шкодую про це. І я несу відповідальність за це. Особливо вибачаюся перед багатьма заводчиками норок, які потрапили у скрутне становище", - сказав міністр.

Оскільки стало ясно, що рішення про вбивство всієї норки в Данії не було законним, міністр - під сильним тиском парламентських партій - пообіцяв заяву щодо цього процесу.

  • Нагадаємо, 4 листопада уряд Данії заявив, що необхідно знищити всю популяцію хутряного звіра - норки - через виявлений в них штам коронавірусу, що мутував. Мова йшла про 15-17 млн особин.
  • 6 листопада прем'єр-міністр Данії Метте Фредерікс оголосила про введення карантинних обмежень в Північній Ютландії після того, як у жителів області виявили мутований штам коронавірусу, пов’язаний з норковими фермами

 

новини партнерів

1 березня, 2021 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати