Запевняв у підтримці незалежності НБУ і відсутності загроз для НАБУ: Зеленський поговорив телефоном із очільницею МВФ


фото: liga.net
Президент України Володимир Зеленський поговорив телефоном із директором-розпорядником Міжнародного валютного фонду Крісталіною Георгієвою

Про це повідомляє сайт президента.

Під час розмови Зеленський заявив співрозмовниці про виконання "всіх структурних маяків" для перегляду програми співробітництва.

"На сьогодні всі структурні маяки, передбачені для перегляду програми МВФ, виконані", - сказав Зеленський.

Також президент України переконував очільницю МВФ у підтримці незалежності НБУ та відсутності загроз антикорупційній інфраструктурі.

"Для мене продовження реформи антикорупційних органів є одним з пріоритетів. Ми прийняли низку термінових кроків і рішень, зокрема скликали засідання РНБО, уряд вніс розпорядження щодо забезпечення функціонування реєстру е-декларацій, а я запропонував парламенту проект закону про перезавантаження всього складу Конституційного Суду. Сьогодні немає жодних загроз для діяльності НАБУ. Наші команди обговорили повне повернення е-декларування й відзначили план дій та підготовку відповідних законопроектів", - сказав Зеленський.

Також Зеленський повідомив, що Україна перезапустила роботу Комісії з питань правової реформи за участі міжнародних експертів для розробки комплексних законопроектів щодо судової реформи.

Президент України наголосив, що перший перегляд програми МВФ і початок роботи місії Фонду стане "важливим сигналом для внутрішнього та зовнішнього ринку".

"Наші команди мають міцну довіру й тісно працюють, щоб якнайшвидше завершити переговори та прийняти місію МВФ", - сказав Зеленський.

В ОПУ додали, що Георгієва "відзначила швидку реакцію та заходи, вжиті українською владою після рішення КСУ, і додала, що Фонд цінує співпрацю голови НБУ Кирила Шевченка з командою МВФ".

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

9 березня, 2021 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати