СБУ назвала офіційну причину обшуків в Музеї Революції Гідності


фото: rfe
СБУ заявила, що підозрює персонал Музею Революції Гідності в розкраданнях: було виділено гроші на меморіал підрядникам, але роботи не розпочались в установлений за договором час

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

"Служба безпеки України звертає увагу на те, що слідчі дії, які відбуваються сьогодні у приміщенні Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності, проводить Головне управління Національної поліції у місті Києві, під процесуальним керівництвом столичної прокуратури. Співробітники СБУ залучені слідчими для оперативного супроводу згідно з Кримінальним процесуальним кодексом України", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Обшуки в Музеї Революції Гідності проходять через будівництво меморіалу на алеї Героїв Небесної Сотні

В СБУ заявили, що підозрюють посадовців меморіального комплексу у розкраданні коштів, виділених на реконструкцію об’єкта. 

"Задокументовано, що керівництво Музею уклало договори на майже 150 млн грн на роботи із реконструкції та благоустрою об’єктів меморіального комплексу. Підрядникам був перехований аванс у розмірі 80% від суми договору, що склало 111 млн грн", - зазначили в Службі.

В СБУ додали, що  у встановлені угодами терміни роботи фактично не проводились. Натомість більшість отриманих підрядником бюджетних коштів було витрачено не на цілі, які прописані у відповідних договорах.

Чи проводились обшуки у підрядників у СБУ не вказали.

Підписуйтеся на наш телеграм-канал Новини Еспресо

новини партнерів

28 лютого, 2021 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати