ДБР заперечило політичні мотиви у викликах учасників Революції Гідності на допити та заявило про скасування цих заходів через COVID-19

Державне бюро розслідувань заявляє, що виклики учасників Революції Гідності на допити не зумовлені політичними мотивами

Про це йдеться у заяві на сайті ДБР.

"Інформація про політичні мотиви викликів учасників Революції Гідності на допити до ДБР не відповідає дійсності", - заявили в Бюро.

Читайте також. Система замовлень влади проти їхніх політичних опонентів, - Турчинов про виклики на допит лідерів Майдану

Також ДБР заявляє про скасування викликів на допити "у зв'язку з поширенням епідемії".

"Виклики осіб на допити до ДБР скасовано у зв'язку з поширенням епідемії COVID-19, про що їх завчасно повідомлено", - заявили у ДБР.

Заяви про політичні мотиви допитів у ДБР назвали маніпуляціями.

"Підтвердженням маніпуляцій щодо приурочення вказаних викликів до Дня Гідності та Свободи є те, що допити скасовані ще 2 тижні тому, але свідки про факт викликів заявляють лише тепер", - додали у ДБР.

  • Нагадаємо, 19 листопада журналістка Соня Кошкіна повідомила про виклики на допити до ДБР учасників Революції Гідності Олександра Турчинова, Андрія Парубія, Віталія Кличка, Сергія Пашинського, Арсенія Яценюка, Тетяни Чорновіл за заявою експершого заступника генпрокурора за часів президентства Віктора Януковича Рената Кузьміна.
  • Цього ж дня СБУ та Нацполіція прийшли з обшуком до Національного музею Революції Гідності.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

26 січня, 2021 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати