Поліція Нідерландів допитала кіберексперта, який заявив, що отримав доступ до акаунту Трампа у Twitter

Поліція Нідерландів допитала дослідника кібербезпеки, який заявив, що він успішно увійшов до облікового запису президента США в Twitter, вгадавши його пароль

Про це повідомляє ВВС, передає "Європейська правда".

Минулого місяця відомий кібердослідник Віктор Геверс заявив, що отримав доступ до аккаунту Трампа в Twitter з паролем "MAGA2020!".

Білий дім заперечував, що це сталося, а Twitter заявив, що у нього немає доказів злому.

Але тепер Геверс надав додаткову інформацію, яка підтверджує його затвердження. В ході поліцейського допиту він вперше показав, що у нього є значно більше доказів "зламу", ніж він раніше опублікував.

Він не розкрив, яку саме інформацією має у своєму розпорядженні.

Представник прокуратури Нідерландів підтвердив проведення розслідування: "В даний час ми розслідуємо, чи не відбулося щось кримінальне".

Він додав, що їх розслідування є "незалежним голландським розслідуванням" і не грунтувалося на запиті США про правову допомогу.

Поліція повідомила, що Геверс був допитаний в якості свідка групою за злочинами у сфері високих технологій і ще не є підозрюваним.

Поліція повинна спочатку довести, що злам стався. Якщо прокуратура вважатиме дії Геверса незаконними і такими, що виходять за рамки дослідження кібербезпеки, йому може загрожувати до чотирьох років в'язниці.

Геверс повідомив журналістам про свій злам 22 жовтня. Він сказав, що 16 жовтня проводив перевірку акаунтів у Twitter високопоставлених кандидатів на виборах в США, коли вгадав пароль президента Трампа.

Він не публікував ніяких твітів і не міняв ніяких налаштувань, але сказав, що зробив скріншоти деяких частин президентського акаунта.

За його словами, він витратив кілька днів, намагаючись зв'язатися з представниками кампанії Трампа, щоб попередити їх про недостатні заходи безпеки, такі як двофакторна аутентифікація, перш ніж йти в пресу.

  • Нагадаємо, що нідерландський журналіст отримав доступ до конфіденційної відеоконференції міністрів оборони країн ЄС.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

3 грудня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати