live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Шмигаль назвав необхідні кроки для входження України у топ-30 рейтингу Doing Business


фото: reuters
За словами прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля, серед ключових орієнтирів уряду залишається входження України до топ-30 рейтингу Doing Business

Про це повідомляє Урядовий портал.

"Серед наших ключових орієнтирів залишається входження України до топ-30 рейтингу Doing Business. Тому ми працюємо по конкретних сферах. Спрощення підключення до енергомереж. Здешевлення кредитних ресурсів. Підтримка експортного потенціалу української продукції на міжнародних ринках. Все це на порядку денному, і ми вже бачимо позитивні зрушення в усіх цих сферах", - цитує пресслужба слова Шмигаля.

Ще однією важливою сферою, де відбуваються зміни, Шмигаль назвав цифровізацію державних послуг. Так, він наголосив, що вже з 2021 року Україна повністю відмовиться від паперових довідок у питаннях взаємовідносин з державою.

Він також додав, що надзвичайно ефективно показала себе мала приватизація. Так, відкриті аукціони без корупційної складової, які відбуваються зараз, - вигідні і для держави, і для бізнесу.

  • Нагадаємо, у липні Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарство підрахувало, що Україна може поліпшити свої позиції і піднятися на 10-20 сходинок у рейтингу Doing Business-2021, який характеризує легкість ведення бізнесу в країні.
  • Наразі Doing Business - рейтинг легкості ведення бізнесу, який щорічно складає Світовий Банк. У минулому році Україна посіла у цьому рейтингу 64 місце.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

 
 

новини партнерів

23 листопада, 2020 понеділок

23 листопада, 2020 понеділок

22 листопада, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати