live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Пандемія, вакцина, борги: Країни G20 оприлюднили комюніке за підсумками саміту


фото: Reuters
Лідери країн G20 за підсумками саміту оприлюднили комюніке, в якому зобов'язалися мобілізувати ресурси на боротьбу з пандемією та заморозити борги бідних країн

Про це повідомляє офіційний сайт саміту.

Лідери країн G20, які брали участь у віртуальному саміті, модератором якого була Саудівська Аравія зобов'язалися докласти максимум зусиль в боротьбі з пандемією та заморозити до червня 2021 року борги бідних країн.

"Ми доклали зусиль і мобілізували ресурси на те, щоб фінансувати розробку, виробництво і поширення безпечних і ефективних систем діагностування та лікування COVID-19, а також вакцин. Ми будемо намагатися, щоб всі люди мали легкий доступ до цих препаратів", - йдеться в комюніке за підсумками саміту.

Учасники саміту констатували, що пандемія коронавірусу стала сильним ударом по економіці і в цілому - по життю людей. У документі наголошується, що економіка почала відновлюватися, хоч і нерівномірними темпами, але поширення вірусу як і раніше являє загрозу. "Група двадцяти" закликала банки розвитку активізувати зусилля по підтримці економіки.

У декларації йдеться, що сторони прийняли рішення про продовження до кінця червня 2021 року програми з заморожування боргів бідних країн для того, щоб вони могли спрямувати ресурси на боротьбу з коронавірусом.

Лідери взяли на себе зобов'язання вести світ до сильної, збалансованої, інклюзивної "постковідної" ери. Зокрема, особливий наголос в документі зроблено на сферах освіти і туризму.

Саміт, що відбувся у форматі відеоконференції, став фінальним заходом головування в G20 Саудівської Аравії. У наступному році головувати в G20 буде Італія.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

 

новини партнерів

26 листопада, 2020 четвер

26 листопада, 2020 четвер

25 листопада, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати