Масове тестування на коронавірус може зупинити хворобу за 1,5 місяця, - дослідження

Оперативне масове тестування населення кожні 3 дні може знищити пандемію коронавірусу за 6 тижнів

Про це йдеться в новому дослідженні Гарвардської школи охорони здоров'я та Університету Колорадо в Боулдері, передає Укрінформ.

"Наш головний висновок полягає в тому, що краще проводити менш чутливий тест із результатами сьогодні, ніж завтра з більш чутливим тестом", – сказав один із авторів дослідження Даніель Ларремор.

Автори припускають, що швидкі тести можуть дозволити органам охорони здоров'я вдаватися до більш дієвих заходів, а не лише до заходів загального обмеження.

Як відомо, швидкі тести на коронавірус дешевші та можуть дати результати за лічені хвилини.

"Ці швидкі тести є тестами на заразність. Вони надзвичайно ефективно виявляють COVID-19, коли люди хворі", – зазначив професор епідеміології в Гарварді та співавтор дослідження Майкл Міна.

Тож у дослідженні припускається, що якби 50% населення США тестувалося щотижня, а ті, у кого позитивні результати, одразу йшли на самоізоляцію, це стало б величезним кроком уперед.

Моделювання вказує на те, що при швидкому тестуванні 75% населення міста кожні 3 дні пандемію реально перемогти всього за 6 тижнів. Адже кількість тих, хто інфікується, в цьому разі знизиться на 88%.

новини партнерів

19 січня, 2021 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати