Петиція до Зеленського з вимогою законопроєкту про колабораціонізм набрала необхідні для розгляду 25 тис. голосів

На сайті президента України набрала необхідну для розгляду кількість голосів петиція з вимогою розробити законопроєкт про колабораціонізм

Ознайомитися з петицією можна за посиланням.

Автор вимагає подати до Верховної Ради законопроєкт, у якому визначити зміст термінів "колаборант" і "пособник окупантів", а також закріпити за РФ статус держави-агресора.

"Розробити (спільно з представниками громадськості) та користуючись правом законодавчої ініціативи подати на голосування Верховній Раді України проект закону України "Про колабораціонізм". У законі визначити та закріпити поняття "колаборант" та "пособник окупантів". Одночасно з цим законодавчо закріпити і визначити статус Російської Федерації як держави-окупанта та агресора", - йдеться у петиції.

Також автор петиції пропонує передбачити в такому законопроєкті заборону політичних партій та громадських організацій, які діють на користь держави-агресора

"Заборонити діяльність політичних об'єднань (партій) та громадських організацій, які матеріально, інформаційно та іншим чином підтримують державу-окупанта!" - вимагає автор петиції.

Після того, як петиція до президента України набрала 25 тис. голосів, глава держави має розглянути її та надати відповідь на цьому ж сайті у вільному доступі.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

22 січня, 2021 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати