Подоляк про канали Медведчука: "Я б не говорив, що це чиста російська пропаганда"


фото: babel.ua
За словами радника глави ОП Андрія Єрмака Михайла Подоляка, канали Віктора Медведчука транслюють "чужорідну пропаганду"

Про це радник голови Офісу президента Михайло Подоляк заявив в інтерв'ю "Бабелю".

В інтерв'ю журналісти зазначили Подоляку, що депутати та міністри від президентської партії йдуть на ефіри телеканалів одного з лідерів ОПЗЖ Віктора Медведчука. Водночас, вони наголосили, що багато журналісти пішли з цих телеканалів, заявивши про цензуру.

"Я негативно ставлюся до певних пулів телеканалів, які дивним чином займають позицію сусідніх держав, я не говорю яких, щодо нашої внутрішньої політики та ціннісних виборів. Не бажано, щоб такі канали взагалі мали можливость впливати на дуже хаотично налаштовану аудиторію", - відповів Подоляк.

Він зазначив, що три телеканали Віктора Медведчука "негативно впливають" на українську аудиторію.

Читайте також: Подоляк: Якщо Рада не підтримає жорсткі законопроєкти щодо КСУ, звернемося до суспільства

"Якщо ми будемо їх ізолювати, а вони все одно віщатимуть, то чверть населення перебуватиме під впливом чужорідної пропаганди. Ви вважаєте, це правильно? Ми зобовʼязані ходити та забирати ці 25 відсотків, доводячи свою правоту", - заявив радник Єрмака.

Журналісти відказали йому, наголосивши, що це не "позиція сусідніх держав", а жорстка російська пропаганда.

"Я б не говорив, що це чиста російська пропаганда. Росія веде більш жорстку пропаганду, більш примітивну, але технологічно якісну. Вона у них більш прямолінійна, а на цих каналах хлопці поводяться більш мʼяко, якось так", - відповів радник глави Офісу президента.

Журналісти відзначили, що вважають правильним виконати обіцянку президента Володимира Зеленського, який обіцяв, що не дасть монополізувати українське телебачення "таким людям, як пан Медведчук".

"Давайте правильно ставити акценти. Ми ж не в авторитарній державі живемо. Президент має певний ціннісний набір усередині себе. Він промовляє це публічно, каже: "Я такий, я хочу, щоб це було так". А далі починає працювати стандартна держава: силовики, прокуратура, та сама СБУ, які повинні документально довести порушення закону, неправильне фінансування. На жаль, цього не зробили. І не президент це має робити, а конкретні виконавці. А виконавці - це члени нашого суспільства, це громадяни наші", - відповів Подоляк.

 

Підписуйтеся на наш телеграм-канал Новини Еспресо

новини партнерів

16 січня, 2021 субота

15 січня, 2021 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати