"Пачка цигарок має коштувати щонайменше 200 грн": нардеп-"слуга" Радуцький запропонував підвищити акциз для фінансування НСЗУ


фото: glavcom
Голова комітету з охорони здоров'я Михайло Радуцький запропонував обкласти вейпи та електронні сигарети акцизами, а акциз на звичайні цигарки підняти так, щоб пачка коштувала 200 грн

Про це голова комітету ВР з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький заявив на форумі “Діалоги про реформи: на шляху до Вільнюса”, передає "Укрінформ".

"Ведення окремого акцизу на міцні спиртні напої, додатковий акциз, але який буде спрямований тільки на охорону здоров’я, він має бути адресний. Додатковий акциз на тютюнові вироби, включаючи електронні цигарки, вейпи й все інше. Ми вважаємо, що пачка цигарок має коштувати в Україні не менше ніж 200 грн. А якщо все ж таки лобі тютюнове не буде сильно втручатися, і парламент підтримає, то ми вважаємо це додатково 6 млрд грн можна зібрати вже в 2021 році”, - сказав Радуцький.

Також, за його словами, якщо запрацює закон про гральний бізнес, 25% надходжень від грального бізнесу мають бути спрямовані на охорону здоров’я.

Підписуйтеся на наш телеграм-канал Новини Еспресо

новини партнерів

16 січня, 2021 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати