Уряд проводить фінальні узгодження підготовленого до другого читання проєкту бюджету-2021, — Мокан


фото: Facebook Олександра Сенько
Кабмін проводить фінальні погодження з міністерствами проєкту державного бюджету на 2021 рік

Про це повідомив Василь Мокан, нардеп від “Слуги народу”, представник Кабміну в парламенті, в ефірі програми “Великий ефір Василя Зими” на телеканалі “Еспресо”.

“Кабмін планував передати законопроєкт (про державний бюджет на 2021 рік, — ред.), але виникла необхідність ще кілька днів його доопрацювати, допогодити. Навіть не стільки доопрацювати, скльки пройти всі необхідні погодження з міністерствами для того, щоб все-таки вийти на фінальний варіант тексту”, — сказав нардеп.

Він прогнозує, що найближчим часом, можливо, завтра, уряд зареєструє у Верховній Раді підготовлений до другого читання проєкт бюджету на наступний рік.

“Насправді, сам документ фактично на фінальній стадії. Стосовно Верховної Ради, він буде переданий у бюджетний комітет, де його будуть доопрацьовувати протягом 10 днів, по процедурі”, — пояснив парламентарій.

Він погоджується, що ухвалити документ до 1 грудня “вже неможливо”. Водночас, прогнозує розгляд кошторису у другому читанні в один із двох пленарних тижнів ВРУ у грудні — або 1-4, або 15-18 грудня.

“Я зберігаю оптимістичні сподівання і впевнений, що він не буде затягнений під новорічну ялинку, як це раніше практикувалося”, — резюмував Мокан.

  • Нагадаємо, 5 листопада Верховна Рада підтримала за основу проєкт закону про державний бюджет на 2021 рік.
  • Відповідно до законодавства, парламент повинен до 1 грудня ухвалити закон про державний бюджет на наступний рік.
  • Наразі ніхто не знає, яким буде державний бюджет на наступний рік. У тому числі можливі “договорняки” за залучення голосів представників інших політсил, переконана Ольга Василевська-Смаглюк, народна депутатка з фракції "Слуга народу", член парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики.

новини партнерів

16 січня, 2021 субота

15 січня, 2021 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати