МОЗ погодило дослідження української копії японського препарату від COVID-19 "Авіган"


фото: news.un
Міністерство охорони здоров'я погодило проведення досліджень української копії японського препарату від COVID-19 "Авіган"

Про це йдеться у наказі МОЗ від 18 листопада 2020 року.

Згідно з текстом наказу, документ дозволяє проведення відкритого рандомізованого дослідження з оцінки відповідності препарату "Фавіпіравір-Мікрохім" науково-виробничої фірми "Мікрохім" та Avigan Tablets 200 mg компанії Fujifilm Toyama Chemical Co., Ltd. (Японія) за участю здорових добровольців.

У пресслужбі компанії зазначили, що до цього препарат пройшов контрольне дослідження в уповноваженій лабораторії на базі Державного експертного центру при МОЗ.

За словами генерального директора "Мікрохіму" Ігоря Погромського, компанія планує провести дослідження на відповідність у грудні цього року. Якщо вони будуть успішними, препарат буде зареєстровано найближчим часом.

"За таких умов, ми сподіваємося, що пацієнти отримають препарат вже у першому кварталі 2021 року", - цитує пресслужба слова Погромського.

  • Нагадаємо, 19 жовтня науково-виробнича фірма "Мікрохім" подала в Державний експертний центр при Міністерстві охорони здоров'я України документи на реєстрацію препарату "Фавіпіравір-Мікрохім".

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

 
 
 

 

новини партнерів

18 січня, 2021 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати