Прикордонники "розвернули" угорського урядовця, якому заборонено в'їзд через втручання в українські вибори

фото: dpsu.gov.ua
Про це йдеться в повідомленні на сайті Міністерства закордонних справ України.
"Прийняте рішення не стосується сфери міждержавних відносин. Заборона на в'їзд пов'язана виключно з діями конкретного громадянина, в яких містяться ознаки правопорушення", - йдеться в повідомленні.
Уповноважений уряду з питань співробітництва між Сабольч-Сатмар-Березькою областю Угорщини та Закарпатською областю Іштван Грежа сьогодні не зміг потрапити в Україну через існуючу заборону.
У міністерстві пояснили, що Грежа в публічному просторі порушив положення Виборчого кодексу України, які забороняють іноземцям агітувати на виборах.
За законами України, заборона на в'їзд оголошується в пункті пропуску на державному кордоні. Законом не передбачена можливість інформувати про заборону заздалегідь.
- Нагадаємо, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що Україна заборонила в'їзд двом високопоставленим особам з Угорщини через агітацію на Закарпатті на місцевих виборах.
Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb