Примірник коміксу 1939 року з першою згадкою Бетмена продали за $1,5 млн

Примірник "Детективного коміксу" №27 1939 року став найдорожчим в історії коміксом із Бетменом у головній ролі. Його продали на аукціоні за $1,5 млн

Про це повідомляє Hollywood Reporter, передає "Громадське".

"Я зовсім не здивований результатом. Кінець кінцем це одна з найкращих копій одного з найважливіших видань коміксів, які ви коли-небудь бачили", - сказав про результати аукціону віцепрезидент аукціонного дому Heritage Auctions Баррі Сандовал.

Стан цього невідреставрованого примірника компанія Certified Guaranty оцінила як "відмінно/дуже добре". Таким чином він став однією з двох копій цього коміксу у такому хорошому стані. Загалом лише 5 інших невідновлених коміксів коли-небудь отримували таку високу оцінку від Certified Guaranty, що робить цей випуск особливим.

За інший примірник цього ж коміксу десять років тому на аукціоні віддали $1 млн 75 тис.

"Це розповідь художника Боба Кейна і письменника Білла Фінгера "Справа про хімічний синдикат", опублікована в "Детективному коміксі" №27 у 1939 році стала першою, в якій з’явився Темний рицар, він же Бетмен", - йдеться у повідомленні.

Хоч і цей комікс про Бетмена є найдорожчим, що коли-небудь продавав аукціон Heritage Auctions, рекорд серед коміксів був встановлений у 2014 році. Тоді копія Action Comics №1 (там уперше з'явився Супермен) була продана у відмінному стані на eBay за $3,2 млн.

null

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

Все по темі

новини партнерів

17 січня, 2021 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати