"Барселона" розгромила "Динамо" і гарантувала собі місце в плей-офф ЛЧ

У 4-му турі групового етапу Ліги чемпіонів київське "Динамо" вдома програло іспанській "Барселоні" з рахунком 0:4

Перший тайм зустрічі завершився з рахунком 0:0. Проте вже на початку другого "Динамо" пропустило гол після удару захисника "Барселони" Сержіно Деста. На 57-й хвилині "Барса" подвоїла перевагу - забив Мартін Бретвейт. За декілька хвилин данець відзначився ще раз, цього разу з пенальті. Антуан Грізманн поставив крапку у матчі - 0:4.

Після 4-х матчів "Барселона" займає першу сходинку у турнірній таблиці групи G, в активі іспанців 12 очок, які гарантують їм місце в 1/8 фіналу ЛЧ. Слідом з 9 балами йде туринський "Ювентус". Третє-четверте місце ділять "Ференцварош" Сергія Реброва і київське "Динамо" у команд по 1 пункту.