"Зоря" розгромила АЕК на виїзді і зберегла шанси на вихід у плей-офф

У 4-му турі групового етапу Ліги Європи луганська "Зоря" розгромила афінський АЕК з рахунком 0:3

На 49-й хвилині український хавбек АЕКа Євген Шахов отримав другу жовту картку і залишив грецький клуб у меншості. Цим скористався Артем Громов, який відкрив рахунок у матчі. На 75-й хвилині Владислав Кабаєв подвоїв перевагу.

Наприкінці зустрічі Владлен Юрченко реалізував пенальті і поставив крапку у зустрічі - 0:3. Це перша перемога "Зорі" у цьому єврокубковому сезоні.

Після 4-го туру "Зоря" і АЕК мають по 3 бали і ділять третю-четверту сходинку в групі G. Португальська "Брага", яка має в своєму активі 7 очок, посідає друге місце. В англійського "Лестера" 10 пунктів і перша сходинка - клуб вже гарантував собі місце в плей-офф.