"Поняття "патріотизму" віддає чимось мерзенним": учасниця нацвідбору на Євробачення потрапила у мовний скандал

Кіра Мазур
фото: Pink
Учасниця національного відбору на Євробачення Кіра Мазур, яка родом з Погребища, що на Вінниччині, втрапила у мовний скандал

Вона "атакувала" власних читачів, які обурилися її рішенням писати в соцмережі російською, розповідає Еспресо.TV з посиланням на вінницький портал Vежа.

Так, нещодавно Кіра Мазур опублікувала пост на фейсбуці російською мовою, попри те, що співає українською. Читачі сторінки співачки відразу на це відреагували та висвловили припущення, що таким чином Мазур намагається сподобатися російській публіці, аби легше потрапити на медіаринок держави-агресора.

Невдовзі співачка видалила свій пост, але потім опублікувала новий, в якому пішла в "контратаку", намагаючись захистити русифікованих українців.

Так, Мазур запропонувала змиритися з тим фактом, що "пів України спілкується російською", а також додала, що "поняння "патріотизм" віддає чимось мерзенним тепер”.

Очевидно, що такі заяви співачки викликали ще більш агресивну реакцію публіки. Кіру Мазур почали порівнювати з іншими артистами, які мають громадянство України, проте лояльно ставляться до держави-агресора і не гребують виступами та території країни, які веде агресивну війну проти нашої держави.

Майже відразу після допису співачки, її позицію розтиражували російські ЗМІ, в яких російські пропагандисти глузують з державної мови України та стають на бік Мазур.

Зрештою Кіра Мазур закликала всіх її читачів, які не згодні з такою позицією, відписуватися від її сторінки.

"Я буду собою", - підсумувала учасниця національного відбору на Євробачення з Вінниччини.

 

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

19 січня, 2021 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати