Коронавірус забрав життя знаного у Дніпрі журналіста, співзасновника Народного Руху Геннадія Сахарова

У Дніпрі від COVID-19 помер журналіст, екскореспондент "Радіо Свобода" Геннадій Сахаров, який стояв біля витоків місцевого проукраїнського середовища 80-90-их років

Таку звістку поширила газета Днепр вечерний, передає Еспресо.TV.

"Він був високоосвіченою, щирою людиною і великим патріотом", - зазначає видання.

"Covid безжальний! Сьогодні він забрав від нас Геннадія Сахарова. Активісти національно-демократичного руху Січеславщини періоду розпаду СРСР і становлення Незалежної України пам'ятають Геннадія як безпосереднього учасника всіх важливих заходів і подій, які він оперативно висвітлював в ефірі "Радіо Свобода". Не будучи українцем за походженням, пан Геннадій невимушено володів і спілкувався українською мовою, знав багато повстанських пісень і жартівливих гуцульських коломийок, був високоосвіченою, щирою і патріотичною людиною. Вічна пам'ять достойному патріоту України!", - заявив з цього приводу голова Дніпровського товариства політв'язнів та репресованих Іван Дремлюга.

"Геннадій був справді дуже славною і чистою людиною. Його нам бракуватиме. Востаннє бачилися у липні на 80-річчя Івана Сокульського на цвинтарі у Придніпровську. Який жаль! Спочивай, дорогий побратиме! Земля тобі пухом!", - поділилася спогадами письменниця з Дніпра Леся Степовичка. 

"Він був одним із засновників Народного Руху, одним з тих, хто боровся за незалежність України, хто був в перших рядах українського відродження в Дніпрі, тоді ще глибокому Дніпропетровську. Потім він став журналістом української редакції "Радіо Свобода" був чудовим журналістом, сміливим, твердим, відповідальним, точним і компетентним. Саме він для мене був прикладом, та й залишається прикладом і справжнього журналіста, і журналістської порядності", - зазначає колега покійного Олег Ростовцев.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

16 січня, 2021 субота

15 січня, 2021 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати