Дніпропетровський облгоспсуд позбавив ПриватБанк права власності на будівлю головного офісу у Дніпрі


фото: 24tv
Дніпропетровський обласний господарський суд позбавив ПриватБанк права власності на будівлю головного офісу в Дніпрі, наразі банк готує апеляцію

Про це повідомила пресслужба ПриватБанку.

"ПриватБанк подає апеляцію на рішення Господарського суду Дніпропетровської області за позовом НВ ТОВ "Океанмаш", яким суд підтримав спробу позбавити банк права власності на одну з будівель головного офісу в Дніпрі", - йдеться у повідомленні.

У пресслужбі нагадали, що 26 листопада Госпсуд у повному обсязі задовольнив позовні вимоги компанії, яка претендує на офісне приміщення, що перебуває у власності банку.

При цьому у пресслужбі зазначили, що будівля "Океанмашу" як предмет іпотеки на законних підставах перейшла у власність банку до націоналізації, в серпні 2016 року.

"Така судова тяжба є черговою спробою дестабілізуваи роботу ПриватБанку, ще однією міною уповільненої дії, закладеною при оформленні переходу заставного майна у власність банку до націоналізації", - підкреслили у пресслужбі.

Водночас, у пресслужбі запевнили, що судові суперечки навколо права власності на один із офісів банку, в якому до введення карантину працювало півтори тисячі співробітників, не вплинуть на поточну діяльність банку і безперебійну роботу його сервісів. Зазначається, що з березня 2020 року співробітники працюють дистанційно, а в разі подальшого негативного розвитку судового розгляду щодо цього об'єкту співробітники будуть розміщені в інших офісах банку.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

20 січня, 2021 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати