"Динамо" розгромно програло "Ювентусу" в Лізі чемпіонів

У 5-му турі Ліги чемпіонів туринський "Ювентус" розгромно переміг київське "Динамо" з рахунком 3:0

Про це повідомляє Еспресо.TV.

На 21-й хвилині Федеріко К'єза відкрив рахунок у матчі після передачі Алекса Сандро. Всередині другого тайму Кріштіану Роналду подвоїв перевагу і забив свій 750-й гол у професійній кар'єрі.

Крапку у матчі поставив Альваро Мората, який розібрався зі захистом "Динамо" і влучно пробив по воротах Георгія Бущана.

Після 5-х турів "Динамо" має 1 очко та ділять у групі G третє-четверте місце з "Ференцварошем". Лідирує з 15 пунктами "Барселона", "Ювентус" з 12 балами – другий.

У 6-му турі "Динамо" зіграє проти "Ференцвароша" у вирішальному матчі в Києві. Матч відбудеться 8 грудня.