"Лейпциг" на останніх хвилинах вирвав перемогу над "Істанбулом" в Лізі чемпіонів

Турецький "Істанбул Башакшехір" програв німецькому "Лейпцигу" у 5-му турі групового етапу Ліги чемпіонів

Про це повідомляє Еспресо.TV.

На 26-й хвилині Юссуф Поульсен відкрив рахунок у матчі і вивів "Лейпциг" вперед. На 43-й Норді Мукіеле подвоїв перевагу німців, але вже у компенсований час першого тайму Ірфан Кахведжі скоротив відставання.

Всередині другого тайму Дані Ольмо зробив рахунок 3:1 і здавалось, що поставив крапку у матчі. Проте у турків були інші плани. На 72-й хвилині Кахведжі забив свій другий м'яч, а ще пізніше взагалі оформив хет-трик і зрівняв рахунок.

Вже у компенсований час німцям вдалось знову вийти вперед. Александер Серлот точним ударом пробив з-за меж штрафного майданчика і поставив крапку у матчі. 4:3 - перемога "Лейпцига".

Після 5-ти матчів у "Лейпцига" 9 очок і друга сходинка у турнірній таблиці групи H. В "Істанбула" 3 бали і останнє місце. Лідером квартету є "Манчестер Юнайтед" в якого 9 пунктів. ПСЖ з 6 очками третій.

Французи і англійці свій матч 5-го туру розпочнуть о 22:00.

Ліга чемпіонів

5-й тур

2 грудня

Група H

"Істанбул Башакшехір" (Туреччина) - "Лейпциг" (Німеччина) 3:4

Голи: Кахведжі, 45+3, 72, 85 - Поульсен, 26, Мукіеле, 43, Ольмо, 66, Серлот, 90+2

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb