Мер Миколаєва спростував інформацію про бійки за кисневі маски в лікарнях

Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич прокоментував інформацію про "бійки за кисневі маски" в лікарнях міста

Про це він заявив під час прямого ефіру в соцмережах, передає "НикВести".

"З'явилася відверто брехлива перебільшена інформація. Я не думав, що мої політичні опоненти можуть перейти до маніпуляцій і провокацій на таку чутливу тему, але все одно вони продовжують вибори", - сказав Сєнкевич.

За його словами, до кінця року в лікарнях Миколаєва обладнають 750 "коронавірусних" ліжок, а 84% всіх ліжок в місті будуть підключені до кисню.

Сенкевич додав, що в лікарнях є невеликі проблеми з киснем, тому що їх переобладнають для збільшення числа точок.

Зазначимо, що ЗМІ написали, що в деяких лікарнях на Миколаєві вже зайняті всі місця для хворих коронавірусом, критично не вистачає кисню і медперсоналу, а ситуація при цьому погіршується з кожним днем.

"Я нічого не можу сказати поганого про медперсонал. Вони роблять те, що можуть. Але їх мало. А хворий не розуміє, він кричить, у нього істерика, йому погано, а кисню на всіх немає. Часом дихали кілька людей по черзі по 10-15 хвилин від однієї точки. Якщо хтось затримував маску на хвилину, то і до рукопашної доходило. Тому що в палаті на 8 осіб тільки 3 точки. А потім хтось помирав, його клали в мішку в коридорі і перестилали ліжко, тут же клали іншого пацієнта. Це дуже важко психологічно витримати", - розповіла пацієнтка однієї з міських лікарень.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

28 січня, 2021 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати