Міноборони доручило терміново перевірити факти з публікації Соколової щодо посадовців Генштабу


фото: opk.com.ua
Міністр оборони України доручив терміново перевірити факти, викладені у публікації журналістки Яніни Соколової

Про це повідомляє пресслужба Міноборони.

"Міністр оборони України доручив терміново перевірити факти, викладені у публікації Яніни Соколової щодо можливих зловживань посадових осіб одного з управлінь Генерального Штабу ЗСУ під час перевезення тіл загиблих українських захисників", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у разі підтвердження: не просто притягнути винуватців до відповідальності, але й публічно назвати обставини, за яких така практика стала можливою.

У повідомленні додали, що питання на особистому контролі міністра.

Соколова написала, що деякі чиновники управління ЦВС Генштабу ЗСУ заробляють на перевезенні тіл українських військових з Донбасу.

"Минулого тижня один з офіцерів ЗСУ , який нині служить на Донбасі у в/ч надіслав мені документи, згідно яких фоп, зареєстрований на нєкого Ткачука І.І. з місцем реєстрації – гуртожиток, здійснює надання ритуальних послуг за завищеними цінами. Такі послуги надавалися десятки разів одним і тим сами фопом, де для прикладу перевезення тіла військового з Донбасу до дому у три рази перевищувало реальну вартість", – написала вона.

За словами командира військової частини, працює це так: їм телефонують з вищого командування Генштабу і пропонують укласти договір на ритуальні послуги саме з цим ФОП.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

19 січня, 2021 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати