Організатор секс-вечірок для геїв у Брюсселі стверджує, що бачив на них політиків з України


фото: wbur.org
Організатор секс-вечірки в Брюсселі, на якій днями затримали євродепутата та іноземних дипломатів, Давид Манжелі заявив, що його заходи відвідували політики з різних країн, включаючи Україну

Про це Манжелі розповів в інтерв’ю польському виданню Onet.

"У нас є політики з України, Франції, Німеччини, Нідерландів, Люксембургу, Швейцарії або Іспанії. Однак найчастішими гостями є поляки та угорці", - розповів Манжелі.

Він додав, що дуже часто його гей-вечірки відвідують політичні діячі з правлячої партії Польщі "Право і справедливість". Однак їхні прізвища він назвати відмовився.

За словами Манжелі, він почав організовувати секс-вечірки для політиків приблизно півтора роки тому.

"Зі мною зв'язалися два політика, які чули про моїх вечірках від брюссельських знайомих. Потім зголосилися ще двоє, які дізналися про них від колег з Німеччини", - сказав чоловік.

Весь цей час Манжелі регулярно організовував заходи для дорослих, часто з більш ніж сотнею учасників.

ЗМІ зазначає, що не може перевірити його твердження, тому публікує заяву, наголошуючи, що це лише його версія подій. При цьому портал додає, що участь угорського депутата, а також дипломата з Естонії вже підтверджені, а це означає, що на заходах бувають політики з різних країн.

  • 27 жовтня на секс-вечірці у Брюсселі заскочили депутата Європарламенту від Угорщини з партії "Фідес" 59-річного Йозефа Саєра. Коли поліція увійшла до закладу, вона побачила 25 оголених чоловіків. Саєр намагався втекти через жолоб на даху, але його врешті затримали. Згодом правоохоронці виявили у нього в рюкзаку наркотики. Саєра та інших учасників заходу оштрафували за порушення карантину.
Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb
 

новини партнерів

20 січня, 2021 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати