"Зоря" перемогла "Лестер", але втратила шанси на вихід у плей-офф Ліги Європи

У 5-му турі групового раунду Ліги Європи луганська "Зоря" перемогла англійський "Лестер" з рахунком 1:0

На 84-й хвилині матчу Аллах'яр Сайядманеш замінив Олександра Гладкого. Через декілька хвилин 19-річний іранець показав, що не даремно з'явився на футбольному полі і з незручної позиції вдало пробив по пустих воротах.

Після 5-го туру "Зоря" має 6 балів і займає третю сходинку в групі G. Португальська "Брага", яка має в своєму активі 10 очок, разом з "Лестером" посідає перше-друге місце. Грецький АЕК йде останнім.

В останньому турі "Зоря" зустрінеться з "Брагою". Проте цей матч вже не має турнірного значення, бо португальці є недосяжними для українського клубу.