Суркіси проти ПриватБанку: держбанк подав скаргу на суддю Вовка до Вищої ради правосуддя


фото: ukrinform
ПриватБанк подав до Вищої ради правосуддя скаргу на 1,1 тис. сторінок на дії судді Печерського районного суду Києва Сергія Вовка

Про це повідомляє прес-служба ПриватБанку.

В держбанку нагадали, що у вересні 2020 року суддя Сергій Вовк виніс ухвалу про сплату ПриватБанком $350 млн компаніям, пов'язаним із братами Суркісами, до розгляду справи по суті.

Раніше, 2 вересня 2020 року, суддя Печерського райсуду Києва Вовк повністю задовольнив заяву компаній братів Суркісів про порядок виконання рішення суду від 2017 року щодо зобов'язання ПриватБанку обслуговувати їхні депозити, розмішені до націоналізації банку на рахунках його кіпрської філії, і цей порядок передбачає стягнення цих коштів на користь позивачів. Загальна сума вимог до банку, визначена судом, становить $347,374 млн (із них майже $102 млн - відсотки, нараховані за ставкою 13% річних).

Читайте також: НАБУ відкрило кримінальне провадження щодо спроб Суркісів заволодіти коштами ПриватБанку

Суд також санкціонував примусове списання коштів і (або) арешт майна ПриватБанку в разі відмови виплачувати компаніям братів Суркісів зазначену суму.

Згідно з позицією ПриватБанку, відповідні договори офшорів Суркісів на сьогодні вважаються виконаними, оскільки у 2016 році під час проведення націоналізації вони були обміняні на акції додаткової емісії.

  • Нагадаємо, 8 вересня Верховний суд зупинив виконання ухвали судді Сергія Вовка з Печерського суду щодо стягнення майже 10 млрд грн та відкрив касаційне провадження у справі за поданням Кабміну

Підписуйтеся на наш телеграм-канал Новини Еспресо

новини партнерів

20 січня, 2021 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати