Рада ухвалила закон про надання ФОП 8 тис. грн державної підтримки у випадку локдауну


фото: rada.gov.ua
Верховна Рада ухвалила за основу і в цілому президентський проєкт закону №4429, який передбачає надання 8 тис. грн державної допомоги фізичним особам підприємцям у випадку запровадження локдауну

Відповідне рішення підтримало 297 народних депутата, передає Еспресо.TV.

Згідно з текстом пояснювальної записки до закону, він передбачає забезпечити виплати одноразової матеріальної допомоги застрахованим особам, які можуть втратити частину зарплати або доходу в разі введення додаткових протиепідемічних заходів.

Зокрема, передбачена виплата одноразової матеріальної допомоги бізнесу для збереження робочих місць, а також одноразова компенсація витрат, понесених за сплату єдиного соціального внеску (ЄСВ) на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Крім того, бізнес, роботу якого було призупинено через карантин, на період його дії і протягом місяця з дня його закінчення продовжується дія договорів оренди державного та комунального майна, термін дії яких спливає в період карантину або обмежувальних заходів. При цьому закон скасовує стягнення орендної плати за договорами оренди державного та комунального майна в період дії обмежувальних заходів для бізнесу.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

 
 

новини партнерів

16 січня, 2021 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати