"Шахтар" розтрощив "Минай" та наздогнав "Динамо" в УПЛ

У 12-му турі чемпіонату України з футболу "Шахтар" розгромив "Минай"

"Шахтар" вийшов вперед на 20-й хвилині, коли у власні ворота забив Олег Допілка. Майже одразу перевагу команди Луїша Каштру збільшив Фернанду. До розгромного на 29-й хвилині рахунок довів Манор Соломон.

В першому таймі за "Минай" у відповідь забив Анатолій Нурієв.

Невдовзі після перерви "Шахтар" відправив у ворота закарпатців четвертий гол – відзначився Микола Матвієнко. Остаточний результат було встановлено на 72-й хвилині, коли ще один автогол забив Максим Лопирьонок.

"Шахтар" переміг "Минай" 5:1, набрав 26 очок та вийшов на перше місце. Донеччани за додатковими показниками випереджають "Динамо", яке також має 26 пунктів та зіграє сьогодні з "Маріуполем".

"Минай" з 9 балами – 11-й.

Чемпіонат України

12-й тур

5 грудня

"Шахтар" – "Минай" 5:1

Голи: Допілка (авт.), 20, Фернанду, 21, Соломон, 29, Матвієнко, 49, Лопирьонок, 72 – Нурієв, 55