
Цьогоріч українці через пандемію відкладали всі вільні гроші на банківські рахунки, — Коробкова
Цього року українці нарощували заощадження, відкладаючи всі вільні гроші на банківські рахунки
Про це заявила Олена Коробкова, виконавчий директор Незалежної асоціації банків України (НАБУ), в ефірі програми “Еспресо гаманець” з Олександром Морщавкою на телеканалі “Еспресо”.
“У зв’язку з тим, що був локдаун, були обмеження виїзду за кордон, люди не витрачали кошти на відпустки, не розуміли, як формувати плани на майбутнє. Тому всі вільні гроші, які у них були вони відкладали на банківські рахунки”, — сказала Коробкова.
-
З початку пандемії 34% українців втратили частину регулярного доходу, 8% — увесь дохід і лише 1% мали зростання доходу. Такі дані спільного дослідження НАБУ і CBR повідомила Коробкова у колонці для “Економічної правди”.
-
У кризові часи краще зберігати заощадження у різних валютах, радить президент інвестиційної групи “Універ” Тарас Козак.



- Актуальне
- Важливе












