Матч Ліги чемпіонів зупинили через расистський скандал

Матч 6-го туру групового етапу Ліги чемпіонів між французьким ПСЖ і турецьким "Істанбулом" зупинили через расистський скандал

Про це повідомляє Еспресо.TV. з посиланням на L’Equipe.

Футболісти "Істанбула" пішли в роздягальню після перепалки з арбітром. За інформацією джерела, суддя образив одного з гравців на расовому ґрунті.

На 14-й хвилині форвард Демба Ба, який перебував на лавці запасних (!) отримав червону картку через неспортивну поведінку. Також вилучений з поля тренер П'єр Вебо, який запідозрив четвертого арбітра Себастьяна Колческу в расизмі.

На офіційному сайті УЄФА повідомляється, що матч перерваний. Інші подробиці поки не відомі. Футболісти покинули поле під час рахунку 0:0.

На матчі працює румунська бригада арбітрів. Головний - Овідіу Хацеган, його помічники - Октавіан Шовре і Себастьян Георге, четвертий суддя - Себастьян Колческу.