ПСЖ розгромив "Істанбул" у перенесеному через расистський скандал матчі ЛЧ

У 6-му турі групового етапу Ліги чемпіонів французький ПСЖ розгромив турецький "Істанбул Башакшехір" з рахунком 5:1

Команди повинні були зіграти свій матч ще вчора, проте зустріч була зупинена на початку першого тайму через конфлікт, який стався між арбітрами і футболістами "Істанбула".

УЄФА прийняв рішення провести матч сьогодні, 9 грудня. Починаючи з 14-ї хвилини, на якій вчора і був завершений поєдинок.

Хет-трик у зустрічі зробив Неймар, дубль на рахунку Кіліана Мбаппе. За "Істанбул Башакшехір" відзначився 34-річний Мехмет Топал.

У турнірній таблиці групи H ПСЖ посів першу сходинку і вийшов у 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. На другому місці розмістився німецький "Лейпциг". Англійський "Манчестер Юнайтед" вилетів з ЛЧ і зіграє в 1/16 фіналу Ліги Європи. "Істанбул" посів останню сходинку у квартеті і завершив для себе єврокубковий сезон.