У 2021 році військовослужбовців ВМС України тренуватимуть фахівці зі США, Британії, Канади, Швеції та Данії


фото: armyinform.com.ua
Представники Військово-морських сил Збройних сил України обговорили з представниками штабу британської тренувальної місії "Орбітал" координацію спільних заходів на наступний 2021 рік

Про це повідомляє АрміяInform.

На зустрічі, що відбулася в Одесі, обговорювали питання підготовки особового складу і підрозділів ВМС ЗСУ із залученням іноземних інструкторів. Штаб місії "Орбітал" узяв на себе функції координації та забезпечення заходів для ВМС ЗС України, запропонованих державами-партнерами.

Передбачається, що в 2021 році до курсів із підготовки особового складу і підрозділів ВМС ЗСУ залучать фахівців із Великої Британії, США, Канади, Швеції та Данії.

Пріоритетом для українського флоту наразі є підготовка корабельно-катерного складу, підрозділів морської піхоти та оперативна підготовка штабних офіцерів. Значну увагу планують приділити підготовці інструкторів ВМС ЗСУ за різними напрямками.

За словами представниці командування підготовки Командування ВМС ЗСУ Оксани Сторожук, у 2021 році для особового складу Флотилії та Морського командування ВМС ЗСУ заплановані курси з підготовки вахтових офіцерів, питань висвітлення надводної обстановки, логістичного і оперативного планування, а також менторська допомога з питань боротьби за живучість корабля.

"Для морської піхоти сплановано курси з підготовки снайперів, контрснайперської боротьби, амфібійних операцій і практичних дій в урбанізованій місцевості й в умовах поганої видимості. Крім того, очікується, що будуть курси підготовки для морської авіації та інструкторів Водолазної школи", - зазначила Сторожук.

Під час візиту британські партнери оглянули інфраструктуру частин і підрозділів ВМС ЗСУ, особовий склад яких залучать до заходів у межах операції "Орбітал".

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

27 лютого, 2021 субота

26 лютого, 2021 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати