"Динамо" не змогло переграти "Колос" у матчі із вилученням Луческу

У 13-му турі чемпіонату України з футболу "Динамо" не змогло переграти "Колос", головного тренера киян Мірчу Луческу було вилучено за суперечки з арбітром

У Києві "Колос" повів у рахунку на 49-й хвилині, коли пенальті реалізував Євген Селезньов.

На 54-й хвилині "Динамо" залишилося у меншості після вилучення Володимира Шепелєва. З цим рішенням не погодився головний тренер киян Мірча Луческу, який за суперечки з арбітром отримав червону картку.

На 70-й хвилині склади команд стали рівними, коли у "Колоса" було вилучено Максима Максименка. Ще за 4 хвилини динамівці заробили пенальті, який реалізував Віктор Циганков.

Кияни знову вийшли вперед на 84-й хвилині – дубль зробив Циганков. "Колос" відновив рівновагу за 3 хвилини, коли після сольного проходу відзначився Денис Антюх.

"Динамо" зіграло з "Колосом" внічию 2:2, набрало 30 очок та пішло на зимову перерву лідером. Кияни на 4 пункти випереджають "Шахтар", який має матч у запасі. "Колос" з 18 балами йде п'ятим.