Малиновський допоміг "Аталанті" знищити "Рому" в чемпіонаті Італії

Український футболіст Руслан Малиновський взяв участь у переможному матчі "Аталанти" проти "Роми" в чемпіонаті Італії

Малиновський вийшов у стартовому складі команди з Бергамо та провів на полі 81 хвилину. За цей час він заробив жовту картку та взяв участь у одній з гольових атак.

"Аталанта" пропустила вже на 3-й хвилині, коли відзначився Едін Джеко, проте по перерві відповіла чотирма голами. Забили Дуван Сапата, Робін Госенс, Луїс Мурієль та Йосіп Ілічіч.

"Аталанта" перемогла "Рому", яку тренує колишній тренер "Шахтаря" Паулу Фонсека, з рахунком 4:1, набрала 21 очко та займає сьоме місце. "Рома" із 24 пунктами – четверта.