До 5 тис. грн кожному: плануємо виділити кошти на щомісячні доплати медикам, - Кличко


фото: rbc.ua
Мер Києва Віталій Кличко заявив, що зі столичного бюджету на 2021 рік планують виділити гроші на доплати медичним працівникам

Про це повідомив Кличко під час брифінгу 21 грудня.

За його словами, на позачерговому засіданні 22 грудня депутати Київради мають розглянути питання про збільшення із січня 2021 року доплат столичним медикам:

- лікарям - 5 тис. грн;

- медсестрам - 4 тис. грн;

- молодшому медперсоналу - 2 тис. грн.

"Парламент ухвалив минулого тижня Державний бюджет України. Але сфера охорони здоров’я не отримала належної фінансової підтримки. Така ситуація - неприпустима! І в столиці ми такого допустити не можемо. Тому я дав доручення Департаментам охорони здоров’я та фінансів КМДА опрацювати всі можливості та подати пропозиції до проекту бюджету столиці на наступний рік. Щоб збільшити видатки на фінансову допомогу медикам комунальних лікарень Києва. Йдеться про щомісячні надбавки до зарплатні, яку тепер, за реформою, медикам виплачує держава, - зауважив Кличко.

Він наголосив, якщо ці зміни про посилення соціального захисту медиків будуть внесені до програми "Здоров’я киян", наступного року таку фінансову допомогу будуть отримувати 30 тисяч медичних працівників столиці.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

1 березня, 2021 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати