"Фіорентина" сенсаційно розгромила "Ювентус" у чемпіонаті Італії

У 14-му турі чемпіонату Італії з футболу "Ювентус" програв у Турині "Фіорентині" з рахунком 0:3

"Фіорентина" вийшла вперед вже на 3-й хвилині зустрічі, 20-річний Душан Влахович вразив ворота "Ювентуса". Після цього футболіст туринців Хуан Куадрадо отримав червону картку і залишив свою картку у меншості.

Наприкінці зустрічі Алекс Сандро переправив м'яч у сітку воріт і подвоїв перевагу "фіалок". На 81-й хвилині гравці "Фіорентини" зробили рахунок розгромним - 0:3 - гол забив Мартін Касерес.

У турнірній таблиці Серії А "Ювентус" займає четверту сходинку і відстає від "Мілану", який є лідером чемпіонату, на 7 очок. Сьогоднішня поразка "Юве" - перша у цьому сезоні чемпіонату Італії. "Фіорентина" піднялась на п'ятнадцяту позицію і має відрив від зони вильоту 5 балів.