Президентські рейтинги: за Зеленського у першому турі проголосували б 26,5 % - це менше, ніж у вересні


фото: gettyimages
Станом на середину грудня рейтинг Володимира Зеленського складає 26,5% - він впав на 2,5 пункти

Про це йдеться в дослідженні суспільних симпатій, проведеному групою "Рейтинг" 16-20 грудня.

Так, згідно з дослідженням, 7 кандидатів мають рейтинг, вищий за 5%. Водночас, двоє з них - представники однієї партії ОПЗЖ - Віктор Медведчук та Юрій Бойко.

Серед тих, хто визначився та проголосує, трійка лідерів виглядає так: Володимир Зеленський - 26,5%; Петро Порошенко - 14,3%; Юрій Бойко - 10,1%.

У Юлії Тимошенко рейтинг складає 9,8%. На п'ятому місці рейтингу Віктор Медведчук із показником у 7,7 %.

У експрем'єра Володимира Гройсмана 6,4% підтримки, Ігоря Смешка - 6,0%.

Чинний голова Верховної Ради Дмитро Разумков має електоральну підтримку в 4,1%.

У лідера "Радикальної партії" Олега Ляшка 3,6%, екскандидата на посаду мера Києва Сергія Притули - 2,9%, а в чинного міського голови столиці Віталія Кличка та лідера ВО "Свобода" Олега Тягнибока по 2,2%.

Якщо порівнювати з попереднім опитуванням, проведеним групою "Рейтинг" у вересні, то цифри в президента Зеленського впали на 2,5%. Тоді за нього готові були проголосувати 29% тих, хто визначився.

Відзначимо, у першому турі виборів у 2019 році за чинного президента Володимира Зеленського проголосували 30,24% виборців, за Петра Порошенка - 15,95%

Аудиторія: населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю та типом поселення. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів. Метод опитування: особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,2%.  Терміни проведення дослідження: 16-20 грудня 2020 р.

Підписуйтеся на наш телеграм-канал Новини Еспресо

новини партнерів

9 березня, 2021 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати