МОЗ представило дорожню карту з впровадження вакцини від COVID-19


фото: reuters
Перший етап вакцинації все ще планують у січні, щоправда в уряді не впевнені, чи отримають до цього часу ліки. Дати інших етапів вакцинації населення не озвучили

Про це йдеться в повідомленні міністра охорони здоров'я Максима Степанова та прес-служби МОЗ у Facebook.

Степанов розповів про підписання дорожньої карти з проведення масової вакцинації від COVID-19 в Україні у 2021-2022 роках.

Читайте також: МОЗ сподівається до Нового року домовитися щодо поставки в Україну вакцини від COVID-19

"У наших планах - охопити щепленнями від коронавірусної хвороби щонайменше 50% населення країни протягом 2021-2022 років.Початок першого етапу заплановано на січень. Терміни можуть зсунутись на незначний час -  це залежить від постачання вакцини. Імунізація проводитиметься на базі кабінетів і пунктів щеплень, яких наразі в Україні налічується понад 11 тисяч. Окрім того, будуть організовані мобільні бригади з імунізації, а також тимчасові центри вакцинації за прикладом Італії та Німеччини", - пояснив міністр.

Він зазначив, що кампанія з вакцинації від коронавірусної хвороби у 2021-2022 році буде проводитись у 5 етапів та оприлюднив інфографіку від МОЗ.

  • Нагадаємо, 22 грудня у МОЗ розповідали про план щодо вакцинації населення у 4 етапи з часовими рамками кожної фази процесу.

Підписуйтеся на наш телеграм-канал Новини Еспресо

новини партнерів

27 лютого, 2021 субота

26 лютого, 2021 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати