"Інтер" забив 6 голів "Кротоне" та відібрав у "Мілана" лідерство в чемпіонаті Італії

У 15-му турі чемпіонату Італії "Інтер" переміг "Кротоне" 6:2 та вийшов на перше місце в турнірній таблиці

На 12-й хвилині рахунок відкрив півзахисник "Кротоне" Нікколо Дзанеллато. Через 8 хвилин нападник "Інтера" Лаутаро Мартінес зрівняв рахунок. На 31-й хвилині захисник "Кротоне" Лука Марроне відправив м'яч у власні ворота. За 5 хвилин Владімір Големіч реалізував пенальті та відновив рівновагу.

На 57-й хвилині, Мартінес знову вивів "Інтер" вперед. На 64-й хвилині Ромелу Лукаку зміцнив перевагу "Інтера". На 78-й хвилині Мартінес зробив хет-трик. Наприкінці гри Ашраф Хакимі встановив підсумковий рахунок – 6:2.

"Інтер" набрав 36 очок і піднявся на перше місце в турнірній таблиці чемпіонату Італії. "Мілан" має 34 пункти, йде другим та має матч у запасі. "Кротоне" з 9 балами займає 19-ту позицію.

Чемпіонат Італії

15-й тур

3 січня

"Інтер" – "Кротоне" 6:2

Голи: Мартінес, 20, 57, 78, Марроне, 31 (авт.), Лукаку, 64, Хакімі, 87 – Дзанеллато, 12, Големіч, 36 (пен.)