В Німеччині обмеження на аборти набагато суворіші, ніж в Польщі, - єпископ


фото: holylanddirect.com
Порівняно із законодавством Республіки Польща, у ФРН діє значно більше обмежень на переривання вагітності

Про це єпископ української Римо-католицької церкви Станіслав Широкорадюк заявив в інтерв'ю Релігійній правді, передає Еспресо.TV.

"Німеччина має ще більш суворі закони (ніж у Польщі - ред.), у них так само аборти заборонені. Аборти існують, як винятки, є процедура - дозвіл чоловіка, а якщо це самотня жінка, то дозвіл батьків. Потім в кінці ланцюжка дозволів вона має піти в свою церкву, до якої вона належить. Там на роботі всі анкету заповнюють, до якої церкви належать. І вони потім податки платять на церкву. Тож має піти в церкву, щоб там тобі пояснили, що таке аборт", - зазначив єпископ.

Читайте також"Народіть і віддайте нам. Але не вбивайте дитину", - єпископ Станіслав Широкорадюк

За його словами, був період, коли в Німеччині почали трактувати це як церковний "дозвіл" на аборт.

"І папа, ще Іван Павло ІІ, сказав: "Слухайте, задумайтеся, що ви робите". І вони тоді перестали надавати це засвідчення, тільки писали зовсім інше: "Ми проти того, щоб вона робила. І ми пропонуємо конкретну допомогу їй таку і таку, щоб вона цього не зробила". Наприклад, якщо є фінансова проблема, церква пропонує свою допомогу, нема де жити - пропонує де. Вони зараз дають такі документи, якщо хтось до них звернувся", - підкреслив Широкорадюк.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

27 лютого, 2021 субота

26 лютого, 2021 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати