Конгрес США поновив роботу

У Капітолії відновилося спільне засідання Конгресу та Сенату США, яке було перервано через штурм будівлі протестувальниками

Про це повідомляє NBC New York.

Спікер Конгресу Ненсі Пелосі відзначила, що на затвердження результатів виборів може знадобитися вся ніч.

Наразі Конгрес вже проголосував проти спроби скасувати затвердження виборів у Арізоні – за це рішення проголосувало 303 членів Палати представників та 93 сенатори.

Це рішення розглядалося Конгресом перед тим, як туди увійшли протестувальники. Як відзначається, через це редакція, за яку голосував Сенат виявилася більш різкою, аніж початкова. Більш того, резолюцію підтримали частина республіканців, які досі уникали цього.

  • Нагадаємо, що сьогодні обидві палати Конгресу США перервали засідання на тлі масового протесту біля Капітолію, де проходить засідання Конгресу по затвердженню результатів виборів. Протест переріс у сутички з силовиками, а потім демонстранти прорвалися до будівлі Капітолію.
  • За деякими даними, вони хочуть утримати за собою будівлю у найближчу ніч.
  • Обраний президент США Джо Байден звернувся до Трампа на тлі заворушень у країні. Він заявив, що демократична система США перебуває під безпрецедентною атакою.
  • Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп записав відеозвернення на тлі заворушень біля і в будівлі Конгресу США, в якому попросив своїх прихильників залишити Капітолій.
  • Водночас американський президент в черговий раз підкреслив, що президентські вибори в США були сфальсифіковані.
  • Згодом поліція відтіснила протестувальників зі сходів Капітолію.
  • Керівництво Конгресу США переміщають на військову базу Форт Леслі Макнейр у Вашингтоні.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

27 лютого, 2021 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати