Асист Малиновського допоміг "Аталанті" розтрощити "Беневенто" в чемпіонаті Італії

Український футболіст Руслан Малиновський зіграв за "Аталанту" в переможному матчі чемпіонату Італії проти "Беневенто"

Малиновський розпочав матч у запасі та вийшов на заміну на 64-й хвилині за рахунку 1:1.

На 30-й хвилині Йосип Ілічич вивів "Аталанту" вперед, а Марко Сау невдовзі по перерві зрівняв рахунок.

На 70-й хвилині перевагу команди з Бергамо відновив Рафаель Толой. Одразу після цього Дуван Сапата збільшив відрив "Аталанти".

Остаточний результат на 86-й хвилині встановив Луїс Муріель, результативну передачу якому віддав Руслан Малиновський.

"Аталанта" перемогла "Беневенто" 4:1, набрала 31 очко та вийшла на четверте місце. "Беневенто" має 21 пункт та йде десятим.