На весну режим Лукашенка готує кілька терактів від імені опозиції, - засновник "Білого легіону"


фото: Onet.pl
Залежний від Олександра Лукашенка командувач внутрішніх військ Республіки Білорусь Микола Карпенков силами та засобами відданих президенту силовиків навесні 2021 року проведе в країні низку терористичних актів

У їх підготовці та здійсненні пропаганда звинуватить опозицію. З такою сенсаційною заявою білоруський політик - націонал-демократ, засновник спільноти "Білий легіон" Сергій Бульба виступив на Громадському радіо (Київ), передає Еспресо.TV.

"За нашою інформацією, колишній начальник "ГУБОЗІКа" (Головного управління у справах боротьби з оргзлочинністю та корупцією МВС Білорусі - ред.), зараз він очолює внутрішні війська, дав команду готувати кілька терактів, які будуть здійснені під виглядом опозиції. Влада хоче навесні вийти на те, що у нас "громадянська війна". Для того щоб відкрито використовувати збройні сили та вводити їх спокійно у місто", - повідомив політик.

Читайте такожЩо чекає Білорусь у 2021 році

На його думку, такий сценарій є цілком вірогідним, адже теракт у мінському метро 2011 року теж, за його словами, мав ознаки зрежисованого дійства.

"Як я довідався, коли у нас вибух був в метро, виявляється, ціла купа оперативників, справжніх оперативників з Сьомого відділу зовнішнього супроводу (МВС - ред.) написала рапорти на ім'я міністра, де вони стверджували: "Що ви нас обдурюєте? Ми ж бачимо, що ті люди, яких заарештували за вибух, вони не мають жодного стосунку". Ці люди тоді були звільнені. Це каже про те, що навіть у середовищі спецслужб побутує інформація, що цей вибух все ж таки був організований самою владою", - розповів Сергій Бульба. 

  • Нагадаємо, білоруський відставний офіцер Ігор Макар, що "злив" наказ підірвати журналіста Павла Шеремета, готовий прибути до України й дати свідчення.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

19 січня, 2021 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати