Голосування за звання кращого футбольного тренера світу завершилося несподіваним результатом

Найкращим футбольним тренером 2011 – 2020 років визнано аргентинця Дієго Сімеоне, який очолює іспанський "Атлетико"

Про це повідомляє Міжнародна федерація футбольної історії і статистики – IFFHS.

Дієго Сімеоне набрав 152 очка та випередив головного тренера "Манчестер Сіті" іспанця Хосепа Гвардіолу (144) та німця Юргена Клоппа, який очолює "Ліверпуль" (105).

Французький тренер "Реала" Зінедін Зідан, під керівництвом якого мадридський клуб тричі поспіль вигравав Лігу чемпіонів, зайняв сьоме місце.

Також до топ-10 увійшли Жозе Моурінью ("Тоттенгем"), Унаї Емері ("Вільярреал"), Карло Анчелотті ("Евертон"),  Маурісіо Почеттіно ( "ПСЖ") та Массіміліано Аллегрі, який наразі залишається без клубу.

Під керівництвом Дієго Сімеоне "Атлетико" виграв чемпіонат а Кубок Іспанії, двічі переміг в Суперкубку Іспанії, Лізі Європи і Суперкубку Європи, а також два рази виходив у фінал Ліги чемпіонів.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb